FA EN
آزمایشگاه ملی نقشه برداری مغز

تولیدات علمی شاخه دانشجویی

تعربف زبان و موسیقی به عنوان نظام‌های ارتباطی- تعریف زبان و موسیقی به عنوان نظام‌های نشانه‌شناختی- مقایسه‌ی بعد ادبی زبان و موسیقی: هنر کلامی دربرابر هنر موسیقی- تعریف زبان و موسیقی به عنوان نظام‌های شناختی- مقایسه‌ی نظام‌های زبان و موسیقی بر پایه...
در این پنل که به همت شاخه دانشجویی آزمایشگاه ملی نقشه برداری مغز ایران، کارگروه نورومارکتینگ برگزار گردید، در بخش اول به توضیح تعاریف و مفاهیم و پیشینه نورومارکتینگ و علت رو به رشد بودن مطالعات و مزایای آن در کسب و کار ها و متد های پژوهشی پرداخته شد.
در این جلسه به معرفی رشته روانشناسی شناختی پرداخته شد. ابتدا تاریخچه ای از کارهای علمی اولیه، از جمله مطالعات حوزه سایکوفیزیک، که بر روی شناخت انجام شده بود ارائه شد.
در این وبینار به معرفی میکروچیپ ها و ریزپردازنده ها پرداخته شد و اهمیت و کاربرد آنها در علوم مختلف از جمله پزشکی، صنایع دفاعی، اموزش و ...
این وبینار، متعلق به کارگروه علوم‌ اعصاب اجتماعی شاخه دانشجویی نقشه برداری مغز ایران در 19 مرداد 1400 برگزار شد.
با توجه به گستردگی و پیشرفت‌های علم نوروساینس، امروزه در سراسر دنیا ارگان ها و مراکز بین المللی که حیطه اصلی فعالیت آنها بر پایه‌ی علوم اعصاب و مبانی مرتبط با آن است، دایر شده اند.
این وبینار، متعلق به کارگروه علوم‌ اعصاب اجتماعی شاخه دانشجویی نقشه برداری مغز ایران در 5 مرداد 1400 برگزار شد.
بررسی تفاوت دامنه صوت در بین زنان و مردان- بررسی تفاوت فرکانس پایه در صدای زنان و مردان در زمان بیان پاره گفتارهای مربوط به گفت و گوی عادی بین زوجین-بررسی تفاوت استنباط معنایی خشم ناشی از گوش فرا دادن به پاره گفتارهای پخش شده از صدای جنس مخالف-...
چگونگی درک گفتار از مسائل مهم برای زبان‌شناسان، روان‌شناسان زبان، عصب-‌روان‌شناسان(زبان)، و ... است. بنابراین مطالعات گسترده‌ای در این زمینه انجام شده است تا چگونگی ساز و کار درک گفتار در مغز انسان را با استفاده از تکنولوژی‌های تصویربرداری مغز کشف کند.
این وبینار به همت کارگروه تصویربرداری عصبی شاخۀ دانشجویی نقشه‌برداری مغز ایران در تاریخ 22 مرداد 1400 به سخنرانی آقای علیرضا افتخاری مقدم در بستر اسکای روم شاخه دانشجویی آزمایشگاه در ساعت 10 لغایت 11:30 برگزار شد.
خبرنامه آزمایشگاه ملی نقشه برداری مغز

عضویت در خبرنامه

با عضویت در خبرنامه آزمایشگاه ملی نقشه برداری مغز از آخرین اخبار و رویدادها مطلع شوید.

Loading