ورود / ثبت نام

شاخه دانشجویی

آزمایشگاه ملی نقشه برداری مغز

با هدف توسعه و ارتقای توانایی های علمی - پژوهشی دانشجویان، شاخه دانشجویی نقشه برداری مغز ایران (IBMS)، فعالیت رسمی خود را از 18 مهرماه سال 1397 همزمان با دومین سمپوزیوم تازه های نقشه برداری مغز ایران آغاز کرد. تاسیس این شاخه به عنوان اولین شاخه دانشجویی نقشه برداری مغز در ایران، با پیشنهاد و هدایت جناب آقای دکتر حسین قدیری، معاونت محترم اداری و مالی آزمایشگاه ملی نقشه برداری مغز و موافقت جناب آقای دکتر محمد رضا آی ریاست محترم آزمایشگاه، با انگیزه برگزاری نشست های علمی، کارگاه های تخصصی، فعالیت های بین رشته ای، ترویج دانش نقشه برداری مغز و حمایت از فعالیت های دانشجویی، صورت گرفت.

در شاخه دانشجویی

رویدادهای شاخه دانشجویی

درباره شاخه دانشجویی

با هدف توسعه و ارتقای توانایی های علمی - پژوهشی دانشجویان، شاخه دانشجویی نقشه برداری مغز ایران (IBMS)، فعالیت رسمی خود را از 18 مهرماه سال 1397 همزمان با دومین سمپوزیوم تازه های نقشه برداری مغز ایران آغاز کرد. تاسیس این شاخه به عنوان اولین شاخه دانشجویی نقشه برداری مغز در ایران، با پیشنهاد و هدایت جناب آقای دکتر حسین قدیری، معاونت محترم اداری و مالی آزمایشگاه ملی نقشه برداری مغز و موافقت جناب آقای دکتر محمد رضا آی ریاست محترم آزمایشگاه ملی نقشه برداری مغز و پیگیری های سرکار خانم شیما گلبرگ، مدیر ترویج و آموزش آزمایشگاه و جناب آقای محسن دادجو با انگیزه برگزاری نشست های علمی، کارگاه های تخصصی، فعالیت های بین رشته ای، ترویج دانش نقشه برداری مغز و حمایت از فعالیت های دانشجویی، صورت گرفت.

اولین نشست رسمی این شاخه به صورت یک برنامه جانبی، همزمان با دومین سمپوزیوم تازه های نقشه برداری مغز ایران و با حضور بیش از 100 نفر از پژوهشگران علاقمند برگزار شد. در این نشست، جناب آقای دکتر محمدرضا آی، ریاست آزمایشگاه ملی نقشه برداری مغز و رئیس سمپوزیوم، به ذکر اهمیت ایجاد شاخه دانشجویی در حیطه نقشه برداری مغز پرداختند و اهداف و چشم اندازهای آن بیان گردید.

اکنون پس از تاسیس و تثبیت این شاخه، ظرفیت های همکاری و گسترش فعالیت های دانشجویی مرتبط با نقشه برداری مغز، بیش از پیش فراهم گردیده است. شاخه دانشجویی نقشه برداری مغز ایران که به عنوان یکی از بخش های زیرمجموعه واحد ترویج و آموزش آزمایشگاه ملی نقشه برداری مغز مشغول به فعالیت می باشد، با بیش از 2400 عضو از دانشجویان سراسر کشور در طی دو سال گذشته، بستر مناسبی برای فعالیت های آموزشی، پژوهشی و اجرایی برای دانشجویان علاقمند فراهم آورده است. علاقمندان به فعالیت در این شاخه می توانند درخواست یا سوالات خود را به ایمیل ibms@nbml.ir ارسال نمایند.
افراد

شیما گلبرگ
شیما گلبرگ

مدیر شاخه دانشجویی
هدیه دباغ
هدیه دباغ

مسئول اجرایی شاخه دانشجویی
دبیر کارگروه نورواسپرت
کارشناسی ارشد روانشناسی ورزشی
دانشگاه تهران
فاطمه باذلی محبوب
فاطمه باذلی محبوب

مسئول ارتباطات و رسانه شاخه دانشجویی
دبیر کارگروه مدلسازی شناختی و هوش مصنوعی
کاندید دکتری مدلسازی شناختی ، دانشگاه شهید بهشتی و icss
وحید حسن نژاد
پیام خانلری

مسئول علمی شاخه دانشجویی
دبیر کارگروه روان شناسی شناختی و نوروارگونومی
دانشجوی دکتری تخصصی ارگونومی دانشگاه علوم پزشکی تهران
پدرام سلطانی
پدرام سلطانی
دانشجوی پزشکی دانشگاه علوم پرشکی ایران و دانشجوی مهندسی پزشکی دانشگاه صنعتی امیرکبیر
رؤیا محمدی کشکولی
رؤیا محمدی کشکولی
دانشجوی کارشناسی ارشد روانشناسی شناختی دانشگاه اصفهان
بهروز طهماسبی دهکردی
بهروز طهماسبی دهکردی
کارشناسی ارشد علوم شناختی پژوهشکده علوم شناختی - دانشجوی کارشناسی ارشد مهندسی کنترل دانشگاه صنعتی امیرکبیر

رویدادهای پیش رو

خبرنامه آزمایشگاه ملی نقشه برداری مغز

با عضویت در خبرنامه آزمایشگاه ملی نقشه برداری مغز از آخرین اخبار و رویدادها مطلع شوید.

پرداخت هزینه آزمایشات دریافت گواهی پشتیبانی
صفحه اصلی
جستجو
دسته بندی
باشگاه
حساب کاربری