FA EN
آزمایشگاه ملی نقشه برداری مغز

اخبار

بهره‌برداری از داده‌های بیوبانک نقشه‌برداری مغز ایران در رویدادهای بین‌المللی 15 تیم در اولین رویداد بازی با داده‌های واقعی از بیوبانک نقشه‌برداری مغز ایران استفاده کردند. بیوبانک نقشه‌برداری مغز ایران(IBMB) در اولین رویداد بازی با داده‌های واقعی(ISI) جز سه تیم ارائه دیتابیس به شرکت‌کنندگان بود.
آزمایشگاه ملی نقشه برداری مغز در بخش ثبت سیگنال EEG، با راه‌اندازی ثبت دیتای EEG خواب همزمان با EMG و EOG از تجهیزات جدید خود بهره‌برداری کرد. نصب و بهرهبرداری تجهیزات جدید، خدمات جدید ثبت دیتای EEG خواب همزمان با EMG و EOG را معرفی مینماید.

فراخوان دعوت به همکاری

20 دی 1399 1,119 بازدید
کارشناس بخش تصویربرداری (MRI)/ کارشناس بخش پردازش تصویر/ کارشناس بخش سرور محاسباتی/ کارشناس بخش ارزیابی شناختی
بخش واقعیت مجازی (VR) آزمایشگاه ملی نقشه برداری مغز مجهز به پیشرفته‌ترین دستگاه‌های واقعیت مجازی دنیا آماده اجرای پروژه‌های پژوهشگران حوزه‌های علوم شناختی و مغز می‌باشد.
هدف از این رویداد ایجاد فرصت مناسب و واقعی تعامل برای صاحبان داده و تحلیلگران داده است.

دعوت به همکاری

03 دی 1399 535 بازدید
آزمایشگاه ملی نقشه برداری مغز جهت تکمیل کادر پرسنلی خود از افراد واجد شرایط برای ردیف شغلی "کارشناس اداری" و "کارشناس تضمین کیفیت" بصورت تمام وقت و " کارشناس حسابداری" بصورت پاره وقت با شرایط زیر دعوت به همکاری می نماید.
نشست معارفه ی دبیران جدید کارگروه های شاخه دانشجوی نقشه برداری مغز ایران، دوشنبه 12 آبان به صورت مجازی برگزار شد.
آزمایشگاه ملی نقشه برداری مغز با همکاری Camden and Islington NHS Foundation Trust و انجمن روانپزشکی کودک و نوجوان ایران، پنل با موضوع نگاهی به اختلال بیش‌فعالی و نقص توجه از کودکی تا بزرگسالی را در تاریخ ۱۸ آبان ۹۹، به صورت آنلاین و رایگان برگزار کرد.
هشتمین نمایشگاه نوآوری و فناوری ربع رشیدی "رینوتکس 2020" در راستای بهبود فضای کسب و کار دانش‌بنیان و با رویکرد توسعه و تجاری‌سازی فناوری، از ۲۲ تا ۲۸ آذر ۹۹ برگزار می‌شود.
انجمن علمی پزشکی روان‌تنی ایران با همکاری آزمایشگاه ملی نقشه برداری مغز و انجمن علمی روانپزشکان ایران، سومین همایش سالیانه انجمن علمی پزشکی روان‌تنی را به صورت آنلاین از ۷ تا ۹ آبان ۱۳۹۹برگزار کرد.
خبرنامه آزمایشگاه ملی نقشه برداری مغز

عضویت در خبرنامه

با عضویت در خبرنامه آزمایشگاه ملی نقشه برداری مغز از آخرین اخبار و رویدادها مطلع شوید.

Loading