آزمایشگاه ملی نقشه برداری مغز

اخبار

برگزار کنندگان گرامی هفته ی آگاهی از مغز، بنیاد دانا نیز همچون سایر جوامع جهانی نگران انتشار و همه‌گیری COVID-19 که اغلب با نام Coronavirus شناخته می شود، می‌باشد.
به منظور ایجاد فضای همکاری و تعامل و ارائه‌ی ایده‌های برتر حوزه‌ی علوم شناختی، اولین شتابدهنده‌ی شناختی در کشور با حضور معاون علمی و فناوری رئیس جمهوری در محل کلینیک مغز و شناخت در تهران افتتاح شد.
آزمایشگاه ملی نقشه برداری مغز در نظر دارد نسبت به واگذاری خدمات آبدارخانه و تنظیفات و نگهبانی از طریق مناقصه عمومی یک مرحله ای به بخش خصوصی واگذار نماید.
محققان پژوهشکده‌ی مواد پلیمری دانشگاه صنعتی سهند تبریز در جریان ساخت آرایه‌های الکترودی نفوذی، موفق به طراحی نوع جدیدی از الکترودهای درون‌قشری چهار ساقه جهت افزایش تعداد کانال‌های تحریک و ثبت به ازای یک مقدار مشخص کاهش یافته از پهنای ساق الکترود شدند.
جمعی از محققان رشته‌های فنی و مهندسی در مجتمع خدمات فنی دانشگاه صنعتی شریف با حمایت ستاد توسعه‌ی علوم و فن‌آوری‌های شناختی در راستای اجرای یک طرح پژوهشی در حوزه‌ی علوم شناختی، موفق به طراحی و ساخت دستگاه بویایی‌سنج (اولفکتومتر) شدند.
آزمایشگاه ملی نقشه برداری مغز برگزار کرد. کارگاه آشنایی با یادگیری ماشین و کاربرد آن در علوم اعصاب روز پنج شنبه ۱ اسفند ۱۳۹۸ در آزمایشگاه ملی نقشه برداری مغز برگزار شد.
در تاریخ ۳۰ بهمن ۱۳۹۸، کارگاه TMS و کاربردهای آن در تحقیقات علوم اعصاب، توانبخشی عصبی، روانشناسی و نورولوژی توسط آزمایشگاه ملی نقشه برداری مغز برگزار شد.
در راستای ارتقای کیفیت پژوهش‌ها و اطمینان از جهت‌گیری پروژه‌ها در راستای گسترش علوم نقشه برداری مغز، امکان دریافت مشاوره‌ی حضوری از اساتید مطرح این حوزه، در محل آزمایشگاه فراهم شده است.
نهمین سمینار بین رشته ای دانشجویی با عنوان بررسی سیستم حرکتی با رویکرد مغز محور در تاریخ ۲۸ بهمن ۱۳۹۸ از ساعت 15 الی 18 باحضور بیش از 30 نفر از دانشجویان علاقه مند و در محل آزمایشگاه ملی نقشه برداری مغز برگزار شد.
چهار جلسه از مجموعه سخنرانی‌های زمستانه‌ی مدارس میان رشته‌ای شریف در آزمایشگاه ملی نقشه برداری مغز برگزار شد.
خبرنامه آزمایشگاه ملی نقشه برداری مغز

عضویت در خبرنامه

با عضویت در خبرنامه آزمایشگاه ملی نقشه برداری مغز از آخرین اخبار و رویدادها مطلع شوید.

Loading