آزمایشگاه ملی نقشه برداری مغز

اخبار

دومین نشست شاخه‌ي دانشجویی نقشه برداری مغز ایران در روز دوشنبه ۷ آبان ۱۳۹۷ با حضور دانشجویان علاقه‌مند به این حیطه و در محل آزمایشگاه برگزار شد.
آزمایشگاه ملی نقشه برداری مغز با همکاری انجمن فیزیک پزشکی ایران و آزمایشگاه پیش بالینی دانشگاه علوم پزشکی تهران به مناسبت روز جهانی فیزیک پزشکی، نشست هم‌اندیشی کارگروه تصویربرداری انجمن فیزیک پزشکی ایران را در تاریخ ۲۲ آبان ۱۳۹۷ برگزار می‌کند.
انجمن علوم اعصاب ایران و آزمایشگاه ملی نقشه برداری مغز برگزار میکنند: پنجمین مسابقه بین المللی دانش آموزی دانش مغز (Brain Bee)
همزمان با برگزاری همایش بین‌المللی علوم اعصاب شیراز که آزمایشگاه ملی نقشه‌برداری مغز از حامیان آن بود، دکتر محمدرضا آی رئیس آزمایشگاه، دکتر حسین قدیری معاون اداری و مالی آزمایشگاه و خانم شیما گلبرگ مدیر بخش ارتباط با مشتری آزمایشگاه طی جلسه‌ای...

فراخوان دعوت به همکاری

07 آبان 1397 244 بازدید
آزمایشگاه ملی نقشه برداری مغز از طریق آزمون ورودی و مصاحبه شفاهی دعوت به همکاری می نماید.
سی و پنجمین همایش سالانه‌ی انجمن علمی روانپزشکان در تاریخ ۲۶ تا ۲۹ مهر ۱۳۹۷ در مرکز همایش‌های بیمارستان میلاد برگزار شد.
آزمایشگاه ملی نقشه برداری مغز با همکاری کلینیک پارند پس از برگزاری دوره‌ی مقدماتی نوروفیدبک در نیمه‌ی اول مهر ماه، کارگاه دو روزه‌ی نوروفیدبک پیشرفته را در تاریخ ۲۶ و ۲۷ مهر ۱۳۹۷ برگزار کرد.
خانه جهاندیدگان شهر ساری به عنوان اولین باغچه توانبخشی شناختی سالمندان در ایران افتتاح شد.
ستاد توسعه‌ی علوم و فن آوری‌های شناختی در راستای اهداف و سیاست‌های راهبردی برای ترویج و ارتقای دانش علوم شناختی، با اعلان دومین فراخوان سال جاری حمایت از طرح های پژوهشی، از پژوهش‌های پایه، کاربردی و توسعه‌ی فناوری پشتیبانی می‌کند.
به منظور ترویج و ارتقای دانش علوم شناختی در استان خوزستان و نیز ایجاد علاقه‌مندی در میان دانشجویان، محققان و نخبگان علمی این استان برای مهاجرت به حوزه‌های ...