FA EN
آزمایشگاه ملی نقشه برداری مغز

اخبار

بزرگترین رویداد نقشه برداری مغز کشور - تیر ماه 1400
انجمن های همکار در برگزاری پنجمین سمپوزیوم تازه های نقشه برداری مغز ایران
به اطلاع محققین و پژوهشگران محترم می‌رساند فرایند ارسال مقالات به پنجمین سمپوزیوم تازه های نقشه برداری مغز ایران ( 23 و 24 تیر 1400) از تاریخ شنبه 4 اردیبهشت 1400 آغاز خواهد شد.
دانشنامه‌ی «عصب-روان‌شناسی‌زبان» که از سوی ستاد توسعه‌ی علوم و فناوری‌های شناختی مورد تایید و حمایت قرار گرفته است، توسط پژوهشکده‌ دانشنامه ‌‌نگاری پژوهشگاه علوم انسانی و مطالعات فرهنگی چاپ و منتشر شد.
مجموعه کارگاه‌های زمستانه‌ی آزمایشگاه ملی نقشه برداری مغز، زمستان ۹۹
شورای علمی و فناوری آزمایشگاه ملی نقشه‌برداری مغز در تاریخ ۲۵ اسفند ۹۹ برگزار شد.
چالش ملی با موضوع پیش‌بینی سن بر اساس ویژگی‌های مورفولوژی تصاویر MRI ساختاری در افراد سالم، طی دو مرحله برگزار شد.
شاخه دانشجویی نقشه برداری مغز ایران که به عنوان زیرمجموعه‌ای از واحد ترویج و آموزش آزمایشگاه ملی نقشه برداری مغز مشغول به فعالیت است، با بیش از ۲۰۰۰ عضو از دانشجویان سراسر کشور بستر مناسبی برای فعالیت‌های آموزشی، پژوهشی و اجرایی برای دانشجویان علاقمند فراهم کرده است.
آزمایشگاه ملی نقشه برداری مغز، دانشگاه تهران و پژوهشکده فناوری‌های همگرا به مناسبت هفته آگاهی از مغز، پنل آنلاین با موضوع نقشه مغزی برای عموم؟ را در تاریخ ۱۳ اسفند ۹۹ برگزار کردند.
در راستای ارتقای کیفیت پژوهش‌ها و اطمینان از جهت گیری پروژه ها در راستای علوم نقشه برداری مغز، بنا به پیشنهاد مشاورین و تصویب هیات رییسه آزمایشگاه، امکان دریافت مشاوره از اساتید مطرح فراهم شده است.
خبرنامه آزمایشگاه ملی نقشه برداری مغز

عضویت در خبرنامه

با عضویت در خبرنامه آزمایشگاه ملی نقشه برداری مغز از آخرین اخبار و رویدادها مطلع شوید.

Loading