ورود / ثبت نام

بهره‌برداری از داده‌های بیوبانک نقشه‌برداری مغز ایران در رویدادهای بین‌المللی

بهره‌برداری از داده‌های بیوبانک نقشه‌برداری مغز ایران در رویدادهای بین‌المللی 15 تیم در اولین رویداد بازی با داده‌های واقعی از بیوبانک نقشه‌برداری مغز ایران استفاده کردند. بیوبانک نقشه‌برداری مغز ایران(IBMB) در اولین رویداد بازی با داده‌های واقعی(ISI) جز سه تیم ارائه دیتابیس به شرکت‌کنندگان بود.

بیوبانک نقشه‌برداری مغز ایران در سال 97 توسط آزمایشگاه ملی نقشه‌برداری مغز راه‌اندازی و شامل داده‌های تصاویر MRI و سیگنال‌های مغزی و همچنین آزمون‌های ارزیابی شناختی است.

در این مسابقه که از 11 آذرماه شروع به کارکرده و همچنان ادامه دارد از سه بانک داده بیوبانک نقشه‌برداری مغز ایران، داده‌های بیمه‌ای بیمه دی و  داده‌های دینامیک مولکولی پروتئین‌ها دانشگاه لوند، سوئد،

 برای ارائه به شرکت‌کنندگان استفاده شد تا از بین این سه دیتابیس یک مورد را انتخاب و با بر اساس موضوع، تحلیل و رقابت خود را آغاز کنند.

از میان 54 گروه 15 تیم موضوع را از دیتاهای بیوبانک انتخاب و به تحلیل‌های آن‌ها پرداختند و عملکرد بهتری در مقایسه با سایر گروه‌ها داشتند که داوری این نتایج در وب‌سایت (https://sdat.ir/fa/playdata) این رویداد موجود است.

این مسابقه توسط مرکز رشد دانشگاه بوعلی سینا همدان و تحت حمایت مالی تیم تحلیل علمی داده‌ها و موسسه بین المللی آمار  در حال برگزاری است.

برای آشنایی با بیوبانک نقشه‌برداری مغز ایران (IBMB) به آدرس http://ibmb.nbml.ir/ مراجعه کنید.

 

دنیا شامل داده‌های زیادی است که از منابع مختلفی تولید شده‌اند. چنین داده‌هایی به ما کمک می‌کنند تا دنیای بهتری داشته باشیم. سازمان‌ها و شرکت‌ها، آماردانان و تحلیل گران داده را استخدام می‌کنند تا با کمک آن‌ها تجارتشان را بهبود بدهند.

برگزارکنندگان رویداد به همراه متولیان داده‌های مسابقه در وبینار ۱۱ دی‌ماه به‌صورت کامل و جامع اهداف و فرايندهای مسابقه شامل نحوه شرکت، نحوه تهیه گزارش و نوع داده‌ها را تشریح کردند.

دیدگاه ها

برای ثبت دیدگاه کافیست وارد حساب کاربری خود شوید.

خبرنامه آزمایشگاه ملی نقشه برداری مغز

با عضویت در خبرنامه آزمایشگاه ملی نقشه برداری مغز از آخرین اخبار و رویدادها مطلع شوید.

پرداخت هزینه آزمایشات دریافت گواهی پشتیبانی
صفحه اصلی
جستجو
دسته بندی
باشگاه
حساب کاربری