ورود / ثبت نام

انعقاد تفاهم‌نامه همکاری‌های مشترک آزمایشگاه ملی نقشه‌برداری مغز و دانشگاه فردوسی مشهد

تفاهم‌نامه همکاری‌های مشترک بین آزمایشگاه ملی نقشه‌برداری مغز و دانشگاه فردوسی مشهد در راستای توسعه فعالیت های آموزشی، پژوهشی، فناوری و ترویج در زمینه نقشه برداری مغز امضا شد.

تفاهم‌نامه همکاری‌های مشترک بین آزمایشگاه ملی نقشه‌برداری مغز و دانشگاه فردوسی مشهد در راستای توسعه فعالیت های آموزشی، پژوهشی، فناوری و ترویج در زمینه نقشه برداری مغز امضا شد.

این تفاهم‌نامه طی دیداری در روز سه‌شنبه ۲۶ تیرماه با حضور دکتر محمدرضا آی و دکتر حسین قدیری، رئیس و معاون آزمایشگاه ملی نقشه‌برداری مغز و همچنین با حضور آقایان دکتر بهرامی معاون پژوهشی، دکتر ملک‌زاده مدیر توسعه فناوری، دکتر پور رضا معاون پژوهشی دانشکده مهندسی پزشکی، دکتر مقیمی رییس دانشکده علوم و دکتر رجبی مشهدی رییس دانشکده مهندسی، دکتر وکیلی مدیر شبکه آزمایشگاه های دانشگاه فردوسی، دکتر پیش قدم معاون آموزشی و دکتر دهقانی رییس پژوهشگاه های فناوری دانشگاه فردوسی مشهد به امضاء رسید.

طی این تفاهم‌نامه طرفین برای فراهم آوردن امکانات برای انجام پایان‌نامه دانشجویان در زمینه‌های مرتبط، شرایط لازم برای استفاده دانشجویان و محققین دانشگاه از امکانات و تجهیزات آزمایشگاه در چهارچوب تعرفه‌های مصوب، مشاوره علمی و تخصصی در آزمایشگاه در زمینه‌های پروژه‌های تحقیقاتی مرتبط، در اولویت قرار دادن دانشجویان و محققین دانشگاه در انجام پروژه‌ها در آزمایشگاه ملی نقشه‌برداری مغز به توافق رسیدند.

همچنین در جهت تحقق اهداف و تسریع در تصمیم‌گیری‌ها، تشکیل یک کارگروه مشترک بین آزمایشگاه و دانشگاه مورد تصویب قرار گرفت.

این تفاهم‌نامه به مدت سه سال اعتبار خواهد داشت که دانشجویان و محققین دانشگاه می‌توانند از امکانات آزمایشگاه در انجام پروژه‌های تحقیقاتی بر اساس مفاد آن استفاده نمایند.

photo979
photo980
photo981
photo982
photo983

دیدگاه ها

برای ثبت دیدگاه کافیست وارد حساب کاربری خود شوید.

خبرنامه آزمایشگاه ملی نقشه برداری مغز

با عضویت در خبرنامه آزمایشگاه ملی نقشه برداری مغز از آخرین اخبار و رویدادها مطلع شوید.

پرداخت هزینه آزمایشات دریافت گواهی پشتیبانی
صفحه اصلی
جستجو
دسته بندی
باشگاه
حساب کاربری