ورود / ثبت نام

برگزاری سمینار رایگان دو روزه‌ی آموزشی مهارتی نقشه برداری مغز ویژه‌ی استان کرمان٬ دی ۱۳۹۶

سمینار رایگان دو روزه‌ی آموزشی مهارتی نقشه برداری مغز ویژه‌ی استان کرمان در تاریخ ۶ و ۷ دی۱۳۹۶ در آزمایشگاه ملی نقشه برداری مغز برگزار گردید

به منظور آشنایی، به روز رسانی و افزایش مهارت پژوهشگران علاقه‌مند و همچنین ترویج علوم حوزه‌ی نقشه برداری مغز، سمینار رایگان دو روزه‌ی آموزشی مهارتی نقشه برداری مغز ویژه‌ی استان کرمان در تاریخ ۶ و ۷ دی۱۳۹۶ در آزمایشگاه ملی نقشه برداری مغز برگزار گردید و تعدادی از اساتید و دانشجویان دکترای رشته‌های فیزیک پزشکی، مهندسی پزشکی، پزشکی، علوم اعصاب، روانشناسی و سایر رشته‌های مرتبط، از استان کرمان در آن شرکت داشتند.

موضوعات تدریس شده در روز اول این سمینار شامل الکتروانسفالوگرافی و تحریک مغزی بود. تصویربرداری تشدید مغناطیسی کارکردی و طیف نگاری کارکردی مادون قرمز نیز در روز دوم تدریس شد؛ مباحث تئوری توسط اساتیدی چون خانم دکتر یارقلی٬ دکتر حسین زاده، دکتر کاظمی، دکتر خسروآبادی و دکتر ستاره‌دان تدریس و قسمت‌های عملی هم توسط کارشناسان آزمایشگاه برگزار شد.

هدف از این سمینار، آشنایی هرچه بیشتر پژوهشگران علاقه‌مند با زمینه‌های پژوهشی در زمینه‌ی علوم شناختی و نقشه برداری مغز بود و در این راستا برگزاری چنین سمینارهایی ادامه خواهد داشت.

photo697
photo698
photo699
photo700
photo701
photo702
photo703

دیدگاه ها

برای ثبت دیدگاه کافیست وارد حساب کاربری خود شوید.

خبرنامه آزمایشگاه ملی نقشه برداری مغز

با عضویت در خبرنامه آزمایشگاه ملی نقشه برداری مغز از آخرین اخبار و رویدادها مطلع شوید.

پرداخت هزینه آزمایشات دریافت گواهی پشتیبانی
صفحه اصلی
جستجو
دسته بندی
باشگاه
حساب کاربری