ورود / ثبت نام

ششمین جلسه هیأت امنای آزمایشگاه سه‌شنبه ۲۵ خرداد ۱۴۰۰ برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی آزمایشگاه ملی نقشه‌برداری مغز، ششمین جلسه هیأت امنای آزمایشگاه سه‌شنبه ۲۵ خرداد ۱۴۰۰ به ریاست دکتر عبدالرضا باقری قائم مقام وزیر و رئیس مرکز هیات‌های امنا و هیات‌های ممیزه وزارت علوم، تحقیقات و فناوری به صورت مجازی با ۱۳ دستور برگزار شد.

در ابتدای جلسه دکتر محمدرضا آی رئیس آزمایشگاه و دبیر هیئت امنا، گزارش عملکرد از فعالیت‌های انجام شده در سال ۹۹ اعم از فعالیت‌ واحدهای فنی آزمایشگاهی، فعالیت‌های آموزشی و ترویجی در سراسر کشور، نتایج نظرسنجی از مشتریان و پژوهشگران و میزان رضایت و نحوه فعالیت در بحران کرونا و خدمات جدید آزمایشگاه ارائه کرد.

در ادامه مهندس رضا کاظمی مدیر برنامه، بودجه و تضمین کیفیت آزمایشگاه در خصوص میزان پیشرفت برنامه راهبردی آزمایشگاه در سال ۹۹ به ارائه گزارش پرداخت.

گزارش عملکرد مالی حسابرسی شده سال ۹۸ آزمایشگاه در این نشست ارائه و با توجه به اعلام حسابرس مبنی بر مطلوب بودن عملکرد مالی، مورد تایید قرار گرفت.

با توجه به دستورات جلسه مواردی مانند خرید و راه اندازی دستگاه MEG، برنامه نیروی انسانی آزمایشگاه، دستورالعمل پرداخت فوق‌العاده فنی، اختصاص مازاد درآمد سال ۹۹ جهت خرید و تامین تجهیرات ارائه و مورد تصویب قرار گرفت.

دیدگاه ها

برای ثبت دیدگاه کافیست وارد حساب کاربری خود شوید.

خبرنامه آزمایشگاه ملی نقشه برداری مغز

با عضویت در خبرنامه آزمایشگاه ملی نقشه برداری مغز از آخرین اخبار و رویدادها مطلع شوید.

پرداخت هزینه آزمایشات دریافت گواهی پشتیبانی
صفحه اصلی
جستجو
دسته بندی
باشگاه
حساب کاربری