ورود / ثبت نام

برگزاری سمینار رایگان دو روزه‌ی آموزشی مهارتی نقشه برداری مغز ویژه‌ی استان‌های ایلام و کردستان

سمینار رایگان دو روزه‌ی آموزشی مهارتی نقشه برداری مغز ویژه‌ی استان‌های کردستان و ایلام در تاریخ ۱۱ و ۱۲ بهمن ۱۳۹۶ در آزمایشگاه ملی نقشه برداری مغز برگزار گردید

سمینار رایگان دو روزه‌ی آموزشی مهارتی نقشه برداری مغز ویژه‌ی استان‌های کردستان و ایلام در تاریخ ۱۱ و ۱۲ بهمن ۱۳۹۶ در آزمایشگاه ملی نقشه برداری مغز برگزار گردید و تعدادی از اساتید و دانشجویان دکترای رشته‌های فیزیک پزشکی، مهندسی پزشکی، پزشکی، علوم اعصاب، روانشناسی و سایر رشته‌های مرتبط، از استان‌های کردستان و ایلام در آن شرکت داشتند.

موضوعات مطرح شده در روز اول این سمینار، تصویربرداری تشدید مغناطیسی کارکردی و طیف نگاری کارکردی مادون قرمز به تدریس دکتر یارقلی،‌ دکتر حسین زاده و دکتر ستاره‌دان بود. الکتروانسفالوگرافی و تحریک مغزی نیز در روز دوم توسط دکتر نصر آبادی و دکتر کاظمی تدریس شد؛ قسمت‌های عملی هر مبحث نیز توسط کارشناسان آزمایشگاه، خانم‌ها کهزاد، پورعباسی، صادق بیگی و آقای برزگر برگزار شد.

هدف از این سمینار، آشنایی هرچه بیشتر پژوهشگران علاقه‌مند با زمینه‌های پژوهشی در زمینه‌ی علوم شناختی و نقشه برداری مغز بود و در این راستا برگزاری چنین سمینارهایی ادامه خواهد داشت.

photo723
photo724
photo725
photo726
photo727
photo728
photo729

دیدگاه ها

برای ثبت دیدگاه کافیست وارد حساب کاربری خود شوید.

خبرنامه آزمایشگاه ملی نقشه برداری مغز

با عضویت در خبرنامه آزمایشگاه ملی نقشه برداری مغز از آخرین اخبار و رویدادها مطلع شوید.

پرداخت هزینه آزمایشات دریافت گواهی پشتیبانی
صفحه اصلی
جستجو
دسته بندی
باشگاه
حساب کاربری