FA EN
آزمایشگاه ملی نقشه برداری مغز

داستان های موفقیت

زهرا محمدی

نام: زهرا
نام خانوادگی: محمدی
رشته تحصیلی: مهندسی بهداشت ایمنی و حرفه ای
مقطع تحصیلی: دکترای تخصصی
عنوان پروژه: ارائه مدل پویا عملکرد ذهنی در مواجه باجنبه های روانی صدا توسط شبکه عصبی مصنوعی
مجری طرح: زهرا محمدی

بنده جهت اجرای پایان نامه خود به این مرکز مراجعه نمودم ونحوه آشنایی اینجانب از طریق تجربه موفق مشارکت دانشجو فارق التحصیل دانشکده بهداشت شهید بهشتی با این مرکز ومعرفی این مرکز توسط ایشان و همچنین استاد مشاور نیز می باشد.درواقع استفاده از دستگاه های دقیق و معتبر و اندازه گیری های دقیق امواج مغزی سبب گردید تا بنده افتخار همکاری با این مرکز را داشته باشم.از تجربه های این مشارکت می توان به انجام به موقع منظم و دقیق اندازه گیری های مورد نظر برخورد بسیار خوب پرسنل مرکز رعایت نظم واستاندارد های مربوطه در هنگام اندازه گیری و تحویل به موقع وجامع نتایج اندازه گیری اشاره نمود.
درنهایت بنده از این که جهت انجام پایان نامه خود افتخار همکاری با این مرکز را داشتم بسیار خوشحالم واز این که پرسنل مرکز به منظور مشارکت با بنده و پذیرفتن اینکه جهت اندازه گیری ها به دانشکده بهداشت تشریف آوردند و با بنده در این راستا همکاری نمودند بسیار سپاسگذارم.

اسما نامداری

نام: اسما
نام خانوادگی: نامداری
رشته تحصیلی: زبانشناسی
مقطع تحصیلی: دکتری
عنوان پروژه: بررسی خودکار شدگی در پردازش نحوی : شواهدی از داده‌های الکتروآنسفالوگرافی
مجری طرح: دکتر ارسلان گلفام

اینجانب از طریق یکی از اساتید دانشگاه تربیت مدرس با عصب‌شناسی زبان آشنا شده و برای استفاده از روش‌های نقشه برداری از مغز با آزمایشگاه آشنا شدم. در اوایل کار، در کارگاه‌های مختلف شرکت کرده و روش‌های تصویربرداری و ثبت سیگنتل را شناختم و سپس درچند سمپوزیوم شرکت کردم. در نهایت موضوع رساله را در این زمینه انتخاب کرده و موفق به ثبت داده‌های دو آزمایش در آزمایشگاه شدم. در نهایت از پرسنل آزمایشگاه که بسیار محترم و صبور هستند کمال تشکر و قدر دانی را دارم.

حسن ملکی

نام: حسن
نام خانوادگی: ملکی
رشته تحصیلی: نانو فناوری پزشکی
مقطع تحصیلی: PHD
عنوان پروژه: تصویربرداری MRI از تومور گلیوبلاستیمو القا شده در رت ها
مجری طرح: دکتر مسعود خسروانی

از طریق دوستان و اساتید با این مرکز آشنا شدم .از نحوه ی تصویر برداری و آنالیز تصاویر و توصیه های کارمندان و کارشناسان مطالب زیادی آموختم و تجربه زیادی را کسب کردم.
با تشکر از کارمندان و کارشناسان مرکز

مینا اخوان

نام: مینا
نام خانوادگی: اخوان
رشته تحصیلی: فیزیک پزشکی
مقطع تحصیلی: کارشناسی ارشد
عنوان پروژه: بررسی صحت و تکرارپذیری ضریب انتشار ظاهری در تصاویر ام آر آی
مجری طرح: دکتر محمدرضا دیوبند

بنده به واسطه آقای دکتر دیوبند با این آزمایشگاه آشنا شدم. این مجموعه با نظم و دقت فراوان در فرآیند انجام پروژه به بنده کمک نمودند. از تمامی پرسنل کمال تشکر را دارم.

رئوف نگارش

نام: رئوف
نام خانوادگی: نگارش
رشته تحصیلی: فیزیولوژی ورزشی عصب و عضله
مقطع تحصیلی: دانشجوی دکتری
عنوان پروژه: اثر تمرین در منزل بر بهبود عملکرد شناختی در افراد مبتلا به ام اس
مجری طرح: دکتر رضا قراخانلو

من از طریق یکی از اساتید و جست و جو در سایت با آزمایشگاه آشنا شدم. با مشورت و همیاری بخش تصویربرداری و واحد ارتباط با مشتریان مراحل اولیه تصویربرداری را انجام دادم. در طی تصویربرداری از محیط آرام ،زیبا و بهداشتی بسیار استقبال شد و شرکت کنندگان در پژوهش ما از این محیط بسیار راضی بودند. از دلایل جذب شرکت کنندگان زمانبندی دقیق، برخورد خوب کادر و محیط بهداشتی آن بود. در مراحل آنالیز تصاویر نیز تیم آنالیز تمام تلاش خود را کرده و علی رغم به درازا کشیده شدن آنالیز تصاویر، کار دقیق و عالی انجام شد. در مجموع تجربه همکاری با این مرکز را بسیار موفق و خوب می دانم و به دیگر دانشجویان و اساتید نیز انجام پروژه در این مرکز را توصیه می کنم.

نسترن مرادی

نام: نسترن
نام خانوادگی: مرادی
رشته تحصیلی: بیوشیمی
مقطع تحصیلی: دکترا
عنوان پروژه: ارزیابی پیش بالینی نشاندار نمودن لنفوسیت های ارتشاحی تومور با نانوذرات اکسید آهن کنژوگه به آنتی بادی ضد CD3
مجری طرح: محمدعلی عقابیان

از طریق استاد راهنما و شاگردان ایشان با آزمایشگاه ملی نقشه برداری مغز آشنا شدم و بسیار از شرایط آزمایشگاه و انجام آزمون در این آزمایشگاه رضایت دارم و از مدیریت و کارکنان بخش فنی و ارتباط با مشتری کمال تشمکر و قدردانی را دارم.

وحید رخشان

نام: وحید
نام خانوادگی: رخشان
رشته تحصیلی: علوم اعصاب شناختی
مقطع تحصیلی: دکتری
عنوان پروژه: بررسی تاثیر ضرباهنگ دو گوشی بر حافظه های کاری دیداری فضایی و کلامی ، اتصالات قشری الکتروفیزیولوژیک ، و پتانسیل های وابسته به رویداد در افراد سالم
مجری طرح: دکتر محمد تقی جغتایی

بنده از طریق سخنرانی هایی که در آزمایشگاه برگزار میشد ، با آزمایشگاه آشنا شدم . در پرس و جویی که کردم ، متوجه شدم که آزمایشگاه امکانات نقشه برداری مغز را در اختیار دانشجویان و محققین قرار میدهد . و از آنجا که پایان نامه من در مورد نقشه برداری مغز بود ، و از آنجا که آزمایشگاه امکانات مورد نیاز من را داشت ، اینجا را برای ثبت EEGانتخاب کردم .
آزمایشگاه یک روش بسیار منظم دارد و این احساس امنیت به محقق میدهد . برخورد یکایک پرسنل آزمایشگاه بخصوص عزیزان CRM و EEG و پزشکان محترم بسیار دوستانه و صمیمانه و حتی دلسوزانه بود و همکاری گرم و حرفه ای ایشان مایه دلگرمی بوده و هست. من از پرسنل آزمایشگاه بخصوص آقایان شبان و رستمی عزیز بسیار ممنونم و برای ایشان آرزوی سلامتی و موفقیت دارم.

نوشین  شیخ الاسلامی

نام: نوشین
نام خانوادگی: شیخ الاسلامی
رشته تحصیلی: فیزیک پزشکی
مقطع تحصیلی: کارشناسی ارشد
عنوان پروژه: بررسی عملکرد ژل فریکه به عنوان دزیمتر سطحی و جبرانگر بلوس در درمان سرطان سینه
مجری طرح: دکتر غزاله گرایلی

از طریق دانشجویان گروه فیزیک پزشکی با آزمایشگاه نقشه برداری مغز آشنا شدم. کارشناسان آزمایشگاه بسیار با تجربه و کاربلد بودند و بخش تصویربرداری MRIپروژه ی بنده در کمترین زمان ممکن و با بهترین نتیجه انجام شد. از همکاری تمامی پرسنل و همکاران آزمایشگاه کمال تشکر را دارم.

سحر رجبی

نام: سحر
نام خانوادگی: رجبی
رشته تحصیلی: مهندسی نرم افزار
مقطع تحصیلی: کارشناسی ارشد
عنوان پروژه: مطالعه تاثیر دارو بر تصمیم گیری
مجری طرح: دکتر رضا رستمی-سارا ارشاد منش

از نکات مثبت انجام ازمایش در این مرکز ،حضور مداوم و مسئولیت پذیری پزشکان،توجه به نیاز های متغیر در طول انجام ازمایش و پیگیری سریع این نیازها برای پیشبرد هرچه سریع تر ازمایش است.
ذاتا آزمایش هایی که سابجکت انسان دارند ،ممکن است با چالش هایی رو به رو باشند که قابل پیش بینی نبوده (البته ذات همه‌ی آزمایش هاست،اما در این موارد بیشتر)و آزمایشگاه انعطاف لازم برای حل این مشکل ها را دارد.
امیدوارم که مشکلات جزئی هم هرچه سریع تر رفع شود.

سام شریف زاده

نام: سام
نام خانوادگی: شریف زاده
رشته تحصیلی: مهندسی پزشکی
مقطع تحصیلی: دکترا
عنوان پروژه: بررسی ضریب دیفیوژن و اطلاعات پرفیوژنی در مغز با استفاده از تصویر برداری تشدید مغناطیسی
مجری طرح: دکتر حمیدرضا سلیقه راد

با دتوجه به حضور درکارگاه های برگزار شده توسط این مجموعه و همچنین از طریق سایت اینترنتی و کانال های این مجموعه در شبکه های اجتماعی فعالیت های آزمایشگاه ملی مغز ایران را دنبال می کنم.
امکانات به روز دنیا در این مجموعه آزمایشگاهی فراهم شده است که به محققین این امکان را دهد که ازمایش های در لبه دانش را در اینجا انجام دهند.
علاوه بر امکانات بی نظیر این مجموعه راهنمایی و پاسخگویی کارمندان ازمایشگاه از دفتر ارتباط با مشتری تا کاربران دستگاه ها تجربه کم نظیری برای اینجانب بود و استفاده از امکانات و تسهیلات ازمایشگاه ملی نقشه برداری مغز را به محققین توصیه میکنم.