ورود / ثبت نام

داستان های موفقیت

زهرا محمدی
بنده جهت اجرای پایان نامه خود به این مرکز مراجعه نمودم ونحوه آشنایی اینجانب از طریق تجربه موفق مشارکت دانشجو فارق التحصیل دانشکده بهداشت شهید بهشتی با این مرکز ومعرفی این مرکز توسط ایشان و همچنین استاد مشاور نیز می باشد.درواقع استفاده از دستگاه های دقیق و معتبر و اندازه گیری های دقیق امواج مغزی سبب گردید تا بنده افتخار همکاری با این مرکز را داشته باشم.از تجربه های این مشارکت می توان به انجام به موقع منظم و دقیق اندازه گیری های مورد نظر برخورد بسیار خوب پرسنل مرکز رعایت نظم واستاندارد های مربوطه در هنگام اندازه گیری و تحویل به موقع وجامع نتایج اندازه گیری اشاره نمود.
درنهایت بنده از این که جهت انجام پایان نامه خود افتخار همکاری با این مرکز را داشتم بسیار خوشحالم واز این که پرسنل مرکز به منظور مشارکت با بنده و پذیرفتن اینکه جهت اندازه گیری ها به دانشکده بهداشت تشریف آوردند و با بنده در این راستا همکاری نمودند بسیار سپاسگذارم.
اسما نامداری
اینجانب از طریق یکی از اساتید دانشگاه تربیت مدرس با عصب‌شناسی زبان آشنا شده و برای استفاده از روش‌های نقشه برداری از مغز با آزمایشگاه آشنا شدم. در اوایل کار، در کارگاه‌های مختلف شرکت کرده و روش‌های تصویربرداری و ثبت سیگنتل را شناختم و سپس درچند سمپوزیوم شرکت کردم. در نهایت موضوع رساله را در این زمینه انتخاب کرده و موفق به ثبت داده‌های دو آزمایش در آزمایشگاه شدم. در نهایت از پرسنل آزمایشگاه که بسیار محترم و صبور هستند کمال تشکر و قدر دانی را دارم.
حسن ملکی
از طریق دوستان و اساتید با این مرکز آشنا شدم .از نحوه ی تصویر برداری و آنالیز تصاویر و توصیه های کارمندان و کارشناسان مطالب زیادی آموختم و تجربه زیادی را کسب کردم.
با تشکر از کارمندان و کارشناسان مرکز
مینا اخوان
بنده به واسطه آقای دکتر دیوبند با این آزمایشگاه آشنا شدم. این مجموعه با نظم و دقت فراوان در فرآیند انجام پروژه به بنده کمک نمودند. از تمامی پرسنل کمال تشکر را دارم.
رئوف نگارش
من از طریق یکی از اساتید و جست و جو در سایت با آزمایشگاه آشنا شدم. با مشورت و همیاری بخش تصویربرداری و واحد ارتباط با مشتریان مراحل اولیه تصویربرداری را انجام دادم. در طی تصویربرداری از محیط آرام ،زیبا و بهداشتی بسیار استقبال شد و شرکت کنندگان در پژوهش ما از این محیط بسیار راضی بودند. از دلایل جذب شرکت کنندگان زمانبندی دقیق، برخورد خوب کادر و محیط بهداشتی آن بود. در مراحل آنالیز تصاویر نیز تیم آنالیز تمام تلاش خود را کرده و علی رغم به درازا کشیده شدن آنالیز تصاویر، کار دقیق و عالی انجام شد. در مجموع تجربه همکاری با این مرکز را بسیار موفق و خوب می دانم و به دیگر دانشجویان و اساتید نیز انجام پروژه در این مرکز را توصیه می کنم.

نسترن مرادی
از طریق استاد راهنما و شاگردان ایشان با آزمایشگاه ملی نقشه برداری مغز آشنا شدم و بسیار از شرایط آزمایشگاه و انجام آزمون در این آزمایشگاه رضایت دارم و از مدیریت و کارکنان بخش فنی و ارتباط با مشتری کمال تشمکر و قدردانی را دارم.
وحید رخشان
بنده از طریق سخنرانی هایی که در آزمایشگاه برگزار میشد ، با آزمایشگاه آشنا شدم . در پرس و جویی که کردم ، متوجه شدم که آزمایشگاه امکانات نقشه برداری مغز را در اختیار دانشجویان و محققین قرار میدهد . و از آنجا که پایان نامه من در مورد نقشه برداری مغز بود ، و از آنجا که آزمایشگاه امکانات مورد نیاز من را داشت ، اینجا را برای ثبت EEGانتخاب کردم .
آزمایشگاه یک روش بسیار منظم دارد و این احساس امنیت به محقق میدهد . برخورد یکایک پرسنل آزمایشگاه بخصوص عزیزان CRM و EEG و پزشکان محترم بسیار دوستانه و صمیمانه و حتی دلسوزانه بود و همکاری گرم و حرفه ای ایشان مایه دلگرمی بوده و هست. من از پرسنل آزمایشگاه بخصوص آقایان شبان و رستمی عزیز بسیار ممنونم و برای ایشان آرزوی سلامتی و موفقیت دارم.
نوشین  شیخ الاسلامی
از طریق دانشجویان گروه فیزیک پزشکی با آزمایشگاه نقشه برداری مغز آشنا شدم. کارشناسان آزمایشگاه بسیار با تجربه و کاربلد بودند و بخش تصویربرداری MRIپروژه ی بنده در کمترین زمان ممکن و با بهترین نتیجه انجام شد. از همکاری تمامی پرسنل و همکاران آزمایشگاه کمال تشکر را دارم.
سحر رجبی
از نکات مثبت انجام ازمایش در این مرکز ،حضور مداوم و مسئولیت پذیری پزشکان،توجه به نیاز های متغیر در طول انجام ازمایش و پیگیری سریع این نیازها برای پیشبرد هرچه سریع تر ازمایش است.
ذاتا آزمایش هایی که سابجکت انسان دارند ،ممکن است با چالش هایی رو به رو باشند که قابل پیش بینی نبوده (البته ذات همه‌ی آزمایش هاست،اما در این موارد بیشتر)و آزمایشگاه انعطاف لازم برای حل این مشکل ها را دارد.
امیدوارم که مشکلات جزئی هم هرچه سریع تر رفع شود.
سام شریف زاده
با دتوجه به حضور درکارگاه های برگزار شده توسط این مجموعه و همچنین از طریق سایت اینترنتی و کانال های این مجموعه در شبکه های اجتماعی فعالیت های آزمایشگاه ملی مغز ایران را دنبال می کنم.
امکانات به روز دنیا در این مجموعه آزمایشگاهی فراهم شده است که به محققین این امکان را دهد که ازمایش های در لبه دانش را در اینجا انجام دهند.
علاوه بر امکانات بی نظیر این مجموعه راهنمایی و پاسخگویی کارمندان ازمایشگاه از دفتر ارتباط با مشتری تا کاربران دستگاه ها تجربه کم نظیری برای اینجانب بود و استفاده از امکانات و تسهیلات ازمایشگاه ملی نقشه برداری مغز را به محققین توصیه میکنم.

خبرنامه آزمایشگاه ملی نقشه برداری مغز

با عضویت در خبرنامه آزمایشگاه ملی نقشه برداری مغز از آخرین اخبار و رویدادها مطلع شوید.

پرداخت هزینه آزمایشات دریافت گواهی پشتیبانی
صفحه اصلی
جستجو
دسته بندی
باشگاه
حساب کاربری