ورود / ثبت نام

هفتمین جلسه کمیسیون دائمی هیأت امنای آزمایشگاه، چهارشنبه ۱۹ خرداد ۱۴۰۰ برگزار شد

به گزارش روابط عمومی آزمایشگاه ملی نقشه برداری مغز هفتمین جلسه کمیسیون دائمی هیأت امنای آزمایشگاه چهارشنبه ۱۹ خرداد ۱۴۰۰ به ریاست دكتر غلامحسین رحیمی معاون محترم پژوهش و فناوری وزیر علوم، تحقیقات و فناوری به صورت مجازی برگزار شد.

در ابتدای جلسه دکتر محمدرضا آی رئیس آزمایشگاه و دبیر کمیسیون دائمی، گزارش عملکرد از فعالیت‌های انجام شده در سال ۹۹ اعم از فعالیت‌ واحدهای فنی آزمایشگاهی، فعالیت‌های آموزشی و ترویجی در سراسر کشور، نتایج نظرسنجی از مشتریان و پژوهشگران، نحوه فعالیت در بحران کرونا و خدمات جدید آزمایشگاه ارائه کرد.

در ادامه مهندس رضا کاظمی مدیر برنامه، بودجه و تضمین کیفیت آزمایشگاه در خصوص میزان پیشرفت برنامه راهبردی آزمایشگاه در سال ۹۹ به ارائه گزارش پرداخت.

با توجه به دستور جلسه این کمیسیون گزارشی نیز از عملکرد مالی حسابرسی شده سال ۹۸، برنامه نیروی انسانی آزمایشگاه، دستورالعمل پرداخت فوق‌العاده فنی، اختصاص مازاد درآمد سال ۹۹ به سرمایه های خرید و تعمیر تجهیزات ارائه و مورد بررسی و تصویب قرار گرفت.

بودجه تفضیلی، افزایش تعرفه های خدمات آزمایشگاه و همچنین گزارش ارائه شده توسط حسابرس و بهای تمام شده سال ۹۹ و انتخاب امین اموال از مصوبات این جلسه بود.

photo1867
photo1868
photo1869
photo1870
photo1871

دیدگاه ها

برای ثبت دیدگاه کافیست وارد حساب کاربری خود شوید.

خبرنامه آزمایشگاه ملی نقشه برداری مغز

با عضویت در خبرنامه آزمایشگاه ملی نقشه برداری مغز از آخرین اخبار و رویدادها مطلع شوید.

پرداخت هزینه آزمایشات دریافت گواهی پشتیبانی
صفحه اصلی
جستجو
دسته بندی
باشگاه
حساب کاربری