ورود / ثبت نام

شرایط عمومی کارآموزی

 1. کارآموزی مخصوص دانشجویان دانشگاه‌های وزارت علوم، تحقیقات و فناوری و یا وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی می‌باشد.
 2. جهت پذیرش در دوره‌ی کارآموزی در آزمایشگاه ملی نقشه‌برداری مغز، برای دانشجویان مقطع کارشناسی ارائه معرفی‌نامه از استاد کارآموزی یا دانشکده محل تحصیل با مهر دانشگاه و برای دانشجویان تحصیلات تکمیلی معرفی‌نامه از استاد راهنما یا دانشکده محل تحصیل با مهر دانشگاه الزامی است.
 3. مدت زمان دوره‌‌ی کارآموزی در آزمایشگاه MRI 8 تا 44 ساعت، EEG به مدت 24 ساعت (ثبت داده) ، آزمایشگاه تحریک مغزی به مدت 32 ساعت ( TMS &TDCS) ارزیابی شناختی به مدت 16 ساعت ، رد یاب چشم به مدت 16 ساعت ، آزمایشگاههای ( نوروفیدبک، EMG و IMU) به مدت 32 ساعت و در مجموع فقط یک بار در سال و برای یک بخش می‌باشد.
 4. کارآموز می‌بایست جهت گذراندن دوره‌ی کارآموزی در یک هفته، روزهای شنبه تا چهارشنبه از ساعت 8 الی 16 و روز پنج‌شنبه از 8 الی 12 در آزمایشگاه حاضر باشد.
 5. تاریخ کارآموزی بر اساس تقویم کارآموزی و با توافق مسئول آزمایشگاه مربوطه و کارآموز تعیین می‌گردد.
 6. سرفصل‌های کارآموزی در وب‌پیج آزمایشگاه قرار گرفته و متقاضی با مطالعه آن، با اهداف دوره و آنچه در این دوره فرا خواهد گرفت آشنا خواهد شد و در صورت تمایل در چارچوب قوانین تنظیم شده در دوره شرکت خواهد کرد.
 7. شرکت در دوره کاراموزی منوط به بهره داشتن از حداقل دانش مربوطه می باشد که این شرط توسط کارشناس بخش تعیین می گردد.
 8. به همراه داشتن لپ تاپ در طول دوره ی کار آموزی الزامی است.
 9. کارآموز در طول دوره‌ی کارآموزی به عنوان مشاهده گر حضور خواهد داشت. بدیهی است که ارائه‌ی توضیحات مربی و پرسش و پاسخ کارآموز نمی‌بایست در روال کار آزمایشگاه (داده‌گیری و یا پردازش داده) تداخل ایجاد نماید و پاسخگویی به سوالات کار آموزان بعد از پایان آزمایش انجام خواهد شد.
 10. در ابتدای هر روز منابع علمی مرتبط در اختیار کارآموز قرار گرفته و ایشان می‌بایست پس از دریافت راهنمایی‌های لازم از مربی کارآموزی به مطالعه و بررسی منابع بپردازد. مربی کارآموزی می‌بایست به نحوی برنامه‌ریزی نماید که در دو بازه‌ی 15 دقیقه‌ای در روز به سوالات و ابهامات احتمالی کارآموز پاسخ دهد ضمن آنکه به امور جاری آزمایشگاه خللی وارد نگردد.
 11. کارآموز در تمام مدت زمان حضور در آزمایشگاه ملزم به پوشش مناسب محیط اداری می‌باشد.
 12. در ابتدای دوره کارآموزی یک کارت شناسایی به کارآموز تحویل می‌گردد که استفاده از آن در تمام مدت حضور کارآموز در آزمایشگاه الزامی می‌باشد.
 13. کارآموز موظف است در پایان کارآموزی یک گزارش از شرح فعالیت‌های خود در دوره کارآموزی و مواردی که فرا گرفته است ارائه نماید.
 14. آزمایشگاه صرفا تاییدیه حضور در دوره کار آموزی را به مدت ساعت حضور کار آموز در آزمایشگاه را صادر خواهد کرد.
 15. صدور گواهی حضور در پایان دوره کارآموزی، منوط به ارائه گزارش تایید شده به مربی کارآموز می‌باشد.
 16. ارزیابی کارآموز با توجه به معیارهایی همچون نظم، پشتکار و علاقمندی به یادگیری در زمان حضور در آزمایشگاه، در پایان دوره توسط مربی کارآموز انجام می‌پذیرد و نتیجه ارزیابی به استاد کارآموزی و یا استاد راهنما انعکاس داده خواهد شد.

خبرنامه آزمایشگاه ملی نقشه برداری مغز

با عضویت در خبرنامه آزمایشگاه ملی نقشه برداری مغز از آخرین اخبار و رویدادها مطلع شوید.

پرداخت هزینه آزمایشات دریافت گواهی پشتیبانی
صفحه اصلی
جستجو
دسته بندی
باشگاه
حساب کاربری