ورود / ثبت نام

وبینار بازنمایی احتمالی ماتریس‌های واقعی در ذهن/ مغز

اطلاعات دوره

زمان چهارشنبه ۲۲ تیر ۱۴۰1، ساعت ۲۰
مکان آنلاین (محیط اسکای روم)
ظرفیت باقی مانده 36
دبیر اجرایی دکتر حسین قدیری
مدیر اجرایی شیما گلبرگ
مسئول اجرا نیره جودی، مصطفی برزگر

کارگروه عصب-روان شناسی زبان شاخه دانشجویی نقشه‌برداری مغز ایران با همکاری انجمن علمی زبان‌شناسی دانشگاه علامه‌ طباطبائی و مؤسسۀ دانش زبان و مغز برگزار می‌کند:

وبینار بازنمایی احتمالی ماتریس‌های واقعی در ذهن/ مغز

سخنران:

دکتر خوان اوریاگرکا، استاد دانشگاه مریلند

زمان: چهارشنبه ۲۲ تیر ۱۴۰1، ساعت ۲۰

شرکت در این وبینار برای عموم دانشجویان آزاد و رایگان است.

کاربران محترم ،
فيلم رويدادهاي آنلاين توسط آزمايشگاه ضبط نميشود، مطابق قوانین کپی رایت؛ هرگونه ضبط ، تکثیر و نشر تمام یا بخشی از مطالب و فیلمهای رویدادهای آموزشی که از سوی آزمایشگاه ملی نقشه برداری مغز برگزار می گردد، مشروط به دریافت رضایت کتبی از آزمایشگاه و مدرسان می‌باشد و در غیر این صورت پیگرد قانونی دارد. ©️

لازم به ذکر است که ثبت نام رویداد ۲۴ ساعت قبل از برگزاری بسته خواهد شد و پس از این زمان امکان ثبت نام و ارسال لینک وجود ندارد.

لینک حضور از طریق پیامک و ایمیل به شرکت کنندگان ارسال می گردد. همچنین احتمال دریافت ایمیلهای آزمایشگاه در اسپم ( spam) وجود دارد.

شرکت کنندگان محترم

بعد از اتمام برگزاری رویداد آموزشی، تا 72 ساعت زمان دارند تا نسبت به تکمیل فرم نظرسنجی رویداد و دریافت گواهی حضور به صورت اینترنتی( از همین صفحه) اقدام نمایند. بدیهی است پس از این مدت امکان دریافت گواهی میسر نخواهد بود.

 در صورت بروز هر نوع اشکال در پروسه ثبت نام و یا جهت کسب اطلاعات بیشتر راجع به دوره آموزشی، لطفا در ساعات اداری با داخلی 136 ،137، 151 و 139 تماس حاصل فرمایید .

خبرنامه آزمایشگاه ملی نقشه برداری مغز

با عضویت در خبرنامه آزمایشگاه ملی نقشه برداری مغز از آخرین اخبار و رویدادها مطلع شوید.

پرداخت هزینه آزمایشات دریافت گواهی پشتیبانی
صفحه اصلی
جستجو
دسته بندی
باشگاه
حساب کاربری