FA EN
آزمایشگاه ملی نقشه برداری مغز

رویدادها

آزمایشگاه ملی نقشه برداری مغز در بخش ثبت سیگنال EEG، با راه‌اندازی ثبت دیتای EEG خواب همزمان با EMG و EOG از تجهیزات جدید خود بهره‌برداری کرد. نصب و بهرهبرداری تجهیزات جدید، خدمات جدید ثبت دیتای EEG خواب همزمان با EMG و EOG را معرفی مینماید.
نشست معارفه ی دبیران جدید کارگروه های شاخه دانشجوی نقشه برداری مغز ایران، دوشنبه 12 آبان به صورت مجازی برگزار شد.
آزمایشگاه ملی نقشه برداری مغز با همکاری Camden and Islington NHS Foundation Trust و انجمن روانپزشکی کودک و نوجوان ایران، پنل با موضوع نگاهی به اختلال بیش‌فعالی و نقص توجه از کودکی تا بزرگسالی را در تاریخ ۱۸ آبان ۹۹، به صورت آنلاین و رایگان برگزار کرد.
انجمن علمی پزشکی روان‌تنی ایران با همکاری آزمایشگاه ملی نقشه برداری مغز و انجمن علمی روانپزشکان ایران، سومین همایش سالیانه انجمن علمی پزشکی روان‌تنی را به صورت آنلاین از ۷ تا ۹ آبان ۱۳۹۹برگزار کرد.
در ادامه‌ی برگزاری موفق وبینارها تاکنون، مجموعه وبینارهای زیر نیز در مهر ۹۹ برگزار شد. این وبینارها طوری طراحی شده‌اند که تمامی حوزه‌های مرتبط پوشش داده شوند.
در ماه مهر، سه جلسه‌ی مشاوره به صورت آنلاین برگزار شد.
جلسه هیات امنای آزمایشگاه ملی نقشه برداری مغز با ریاست قائم مقام وزیر علوم، تحقیقات و فناوری، یکشنبه ۲۰ مهر ۱۳۹۹ برگزار شد.
به تدریس دکتر محمد میکائیلی و دکتر علی مطیع نصر آبادی، شانزدهمین کارگاه ثبت، تحلیل و پردازش سیگنال‌های EEG (مقدماتی)، طی ۷ جلسه‌ی دو ساعته از ۲ شهریور تا ۱۳ مهر ۱۳۹۹ برگزار شد.
این چالش با هدف معرفی علوم شناختی و بالا بردن روحیه‌ی نشاط در بین اساتید و دانشجویان علاقه‌مند به فعالیت در حوزه علوم شناختی توسط گروه علمی سیناپس با همکاری آزمایشگاه ملی نقشه برداری مغز، شتاب دهنده شناختی COGNOTECH، کلینیک مغز و شناخت و حمایت ستاد توسعه علوم و فناوری‌های شناختی برگزار شد.
آزمایشگاه ملی نقشه برداری مغز با همکاری دانشگاه‌ها و دپارتمان‌های علوم اعصاب استان‌های گیلان و مازندران، سمینار آنلاین دو روزه مبانی نقشه برداری مغز و کاربردهای آن، ویژه‌ي این استان‌ها را در تاریخ ۲۳ و ۲۴ مهر ۱۳۹۹ برگزار کرد.
خبرنامه آزمایشگاه ملی نقشه برداری مغز

عضویت در خبرنامه

با عضویت در خبرنامه آزمایشگاه ملی نقشه برداری مغز از آخرین اخبار و رویدادها مطلع شوید.

Loading