FA EN
آزمایشگاه ملی نقشه برداری مغز

رویدادها

مجموعه کارگاه‌های زمستانه‌ی آزمایشگاه ملی نقشه برداری مغز، زمستان ۹۹
شورای علمی و فناوری آزمایشگاه ملی نقشه‌برداری مغز در تاریخ ۲۵ اسفند ۹۹ برگزار شد.
چالش ملی با موضوع پیش‌بینی سن بر اساس ویژگی‌های مورفولوژی تصاویر MRI ساختاری در افراد سالم، طی دو مرحله برگزار شد.
شاخه دانشجویی نقشه برداری مغز ایران که به عنوان زیرمجموعه‌ای از واحد ترویج و آموزش آزمایشگاه ملی نقشه برداری مغز مشغول به فعالیت است، با بیش از ۲۰۰۰ عضو از دانشجویان سراسر کشور بستر مناسبی برای فعالیت‌های آموزشی، پژوهشی و اجرایی برای دانشجویان علاقمند فراهم کرده است.
آزمایشگاه ملی نقشه برداری مغز، دانشگاه تهران و پژوهشکده فناوری‌های همگرا به مناسبت هفته آگاهی از مغز، پنل آنلاین با موضوع نقشه مغزی برای عموم؟ را در تاریخ ۱۳ اسفند ۹۹ برگزار کردند.
در راستای ارتقای کیفیت پژوهش‌ها و اطمینان از جهت گیری پروژه ها در راستای علوم نقشه برداری مغز، بنا به پیشنهاد مشاورین و تصویب هیات رییسه آزمایشگاه، امکان دریافت مشاوره از اساتید مطرح فراهم شده است.
آزمایشگاه ملی نقشه برداری مغز با همکاری دانشگاه‌ها و دپارتمان‌های علوم اعصاب استان گلستان، سمینار مبانی نقشه برداری مغز و کاربردهای آن را در تاریخ ۲۹ و ۳۰ دی ۹۹ برگزار کرد.
آزمایشگاه ملی نقشه برداری مغز با همکاری اساتید گرامی حوزه‌های مختلف نقشه برداری مغز، مجموعه وبینارهایی را در زمستان ۹۹ برگزار کرد.
آزمایشگاه ملی نقشه برداری مغز در بخش ثبت سیگنال EEG، با راه‌اندازی ثبت دیتای EEG خواب همزمان با EMG و EOG از تجهیزات جدید خود بهره‌برداری کرد. نصب و بهرهبرداری تجهیزات جدید، خدمات جدید ثبت دیتای EEG خواب همزمان با EMG و EOG را معرفی مینماید.
نشست معارفه ی دبیران جدید کارگروه های شاخه دانشجوی نقشه برداری مغز ایران، دوشنبه 12 آبان به صورت مجازی برگزار شد.
خبرنامه آزمایشگاه ملی نقشه برداری مغز

عضویت در خبرنامه

با عضویت در خبرنامه آزمایشگاه ملی نقشه برداری مغز از آخرین اخبار و رویدادها مطلع شوید.

Loading