FA EN
آزمایشگاه ملی نقشه برداری مغز

رویدادها

بخشی از فعالیت‌های آزمایشگاه ملی نقشه برداری مغز، برگزاری پنل‌های تخصصی در حوزه‌های مرتبط است. پنل‌های تخصصی برگزار شده در بهار ۱۴۰۰ را در ادامه ملاحظه می‌کنید:
شاخه دانشجویی نقشه برداری مغز ایران که به عنوان یکی از بخش های زیرمجموعه واحد ترویج و آموزش آزمایشگاه ملی نقشه برداری مغز مشغول به فعالیت می باشد، در دو سال گذشته، بستر مناسبی برای فعالیت های آموزشی، پژوهشی و اجرایی برای دانشجویان علاقمند فراهم آورده است. در ادامه فعالیت‌های این شاخه را در بهار ۱۴۰۰ مشاهده می‌کنید:
آزمایشگاه ملی نقشه برداری مغز، ۷ کارگاه آموزشی زیر را در بهار ۱۴۰۰ برگزار کرد:
این جلسه‌ی مجازی با حضور جمعی از اساتيد مجری طرح‌هاي پژوهشی و اعضاي هيات رييسه آزمايشگاه ملی نقشه برداری مغز ١٩ فروردين ١٤٠٠ برگزار شد.
در بهار ۱۴۰۰، دو مشاوره‌ پژوهشی توسط آزمایشگاه ملی نقشه برداری مغز به شرح زیر برگزار شد:
به گزارش روابط عمومی آزمایشگاه ملی نقشه‌برداری مغز، این آزمایشگاه مرحله نهایی مسابقه ملی «چهارمین مسابقه ملی واسط مغز و رایانه» را در تاریخ ۲۷ خردادماه ۱۴۰۰ برگزار کرد.
فهرستی از مجموعه وبینارهای برگزار شده در بهار ۱۴۰۰ را مشاهده می‌فرمایید:
به گزارش روابط عمومی آزمایشگاه ملی نقشه‌برداری مغز، ششمین جلسه هیأت امنای آزمایشگاه سه‌شنبه ۲۵ خرداد ۱۴۰۰ به ریاست دکتر عبدالرضا باقری قائم مقام وزیر و رئیس مرکز هیات‌های امنا و هیات‌های ممیزه وزارت علوم، تحقیقات و فناوری به صورت مجازی با ۱۳ دستور برگزار شد.
"تحلیل داده‌های fNIRS با محوریت بررسی حافظه کاری" عنوان اولین مسابقه ای است که در زمینه تکنولوژی طیف نگاری مادون قرمز توسط آزمایشگاه ملی نقشه برداری مغز اجرا شد.
مجموعه کارگاه‌های زمستانه‌ی آزمایشگاه ملی نقشه برداری مغز، زمستان ۹۹
خبرنامه آزمایشگاه ملی نقشه برداری مغز

عضویت در خبرنامه

با عضویت در خبرنامه آزمایشگاه ملی نقشه برداری مغز از آخرین اخبار و رویدادها مطلع شوید.

Loading