FA EN
آزمایشگاه ملی نقشه برداری مغز

کارگاه پردازش سیگنال ERP / EEG در دامنۀ زمان

زمان پنجشنبه و جمعه ۱۴،۱۵،۲۱،۲۲ مرداد
مکان آنلاین ( پلتفرم اسکای روم )
ظرفیت باقیمانده 0 نفر
دبیر علمی مهندس پویا پاکاریان
مدیر اجرایی شیما گلبرگ
مسئول اجرا نیره جودی (دبیر کارگروه عصب-رواشناسی زبان)

كارگروه عصب- روانشناسی زبان شاخه دانشجويي نقشه‌برداری مغز ايران با همکاری انجمن علمی-دانشجویی زبان‌شناسی دانشگاه علامه‌طباطبائی، انجمن علمی- دانشجویی زبان‌شناسی دانشگاه تهران و  انجمن علمی دانشجویی مغز و شناخت دانشگاه علامه طباطبائی برگزار می‌کند:

کارگاه پردازش سیگنال ERP / EEG در دامنۀ زمان

مدرس: مهندس پویا پاکاریان

سرفصل ها:

  • مفاهیم امپدانس، گراند، رفرنس، والیوم کانداکشن
  • منابع پتانسیل‌های برانگیخته و وابسته به رخداد
  • مونتاژها و میانگین‌گیری از کانال‌ها
  • بیس لاین، دی‌سی شیفت، ترند خطی
  • بارگذاری کانال‌های منفرد از فایل‌های بزرگ
  • ایپاک‌ها ایونت‌ها، تریگرها، تایم لاکینگ
  • فیلترینگ، داون سمپلینگ، میانگین‌گیری ایپاک‌ها
  • اهمیت بررسی چشمی سیگنال

زمان: پنجشنبه و جمعه ۱۴،۱۵،۲۱،۲۲ مرداد ۱۴۰۰

ساعت:۱۷ -۱۹

هزینۀ کارگاه :۱۵۰۰۰۰تومان

برای اعضای شاخه دانشجویی و اعضای انجمن های علمی- دانشجویی همکار : ۸۰۰۰۰ تومان

(برای اعضای فعال کارگروه عصب-روانشناسی زبان معرفی شده توسط دبیر کارگروه: رایگان)

شرکت‌کنندگان محترم کارگاه باید پیش از اولین جلسه نرم‌افزار MATLAB و نیز EEGLAB را بر روی سیستم خود نصب کرده‌ باشند. به شرکت‌کنندگانی که تمرین‌های هر جلسۀ کارگاه را انجام دهند گواهی تقدیم می‌شود.

در ادامۀ کارگاه حاضر، کارگاه دیگری با نام «آنالیز سیگنال ERP / EEG در دامنۀ فرکانس» خواهیم داشت. به سه نفر از شرکت کنندگانی که بالاترین امتیاز را در حل تمرین‌های کارگاه حاضر به دست آورند برای کارگاه آتی تخفیف اهدا می‌شود.

کاربران محترم ،
مطابق قوانین کپی رایت؛ هرگونه ضبط ، تکثیر و نشر تمام یا بخشی از مطالب و فیلمهای رویدادهای آموزشی که از سوی آزمایشگاه ملی نقشه برداری مغز برگزار می گردد، مشروط به دریافت رضایت کتبی از آزمایشگاه و مدرسان می‌باشد و در غیر این صورت پیگرد قانونی دارد. ©️

لازم به ذکر است که  ثبت نام رویداد ۲۴ ساعت قبل از شروع برگزاری بسته شده و پس از این زمان امکان ثبت نام و ارسال لینک وجود ندارد.

رویداد در محیط اسکای روم برگزار خواهد شد؛ لینک حضور از طریق پیامک و ایمیل به شرکت کنندگان ارسال می گردد. همچنین احتمال دریافت ایمیلهای آزمایشگاه در اسپم ( spam) وجود دارد.

شرکت کنندگان محترم

بعد از اتمام برگزاری رویداد آموزشی، تا 48 ساعت زمان دارند تا نسبت به تکمیل فرم نظرسنجی رویداد و دریافت گواهی حضور به صورت اینترنتی (از همین صفحه) اقدام نمایند. بدیهی است پس از این مدت امکان دریافت گواهی میسر نخواهد بود. 

در صورت بروز هر نوع اشکال در پروسه ثبت نام و یا جهت کسب اطلاعات بیشتر راجع به دوره آموزشی، لطفا در ساعات اداری با داخلی 136 ،137 و151 تماس حاصل فرمایید .