FA EN
آزمایشگاه ملی نقشه برداری مغز

سخن رئیس سمپوزیوم ISBM2020

با عرض سلام و احترام به تمامی متخصصان حوزه نقشه برداری مغز، چهارمین سمپوزیوم تازه های نقشه برداری مغز در شرایطی برگزار می شود که کشور با بحرانی به نام کرونا دست و پنجه نرم می کند و برگزاری تمامی کنفرانس ها در این برهه به تعویق افتاده. آزمایشگاه ملی نقشه برداری مغز با توجه به رسالت خطیر خود در امر ترویج علوم نقشه برداری مغز بر آن شده این سمپوزیوم را به صورت مجازی برگزار کند تا علاوه بر ایجاد همگرایی هر چه بیشتر و به روز رسانی و ارتقا سطح آگاهی پژوهشگران بتواند گامی هر چند کوچک در عرصه علوم شناختی به ویژه نقشه برداری مغز بردارد.

هدف کلان آزمایشگاه ارتقا موقعیت ایران در سطح ملی، منطقه ای و بین المللی و تقویت توان رقابتی پژوهشگران و فناوران این حوزه است، حال با توجه به بستر ایجاد شده تمامی پژوهشگران در نقاط مختلف کشور می توانند به صورت رایگان از چهارمین سمپوزیوم تازه های نقشه برداری مغز بهره‌مند شوند تا شاید آزمایشگاه ملی نقشه برداری مغز بتواند گامی هر چند کوچک در این عرصه بردارد.

در پایان امید است آزمایشگاه ملی نقشه برداری مغز بتواند در شرایط موجود سهمی در ارائه خدمات و همچنین همگرایی و هم افزایی در دانش علوم شناختی به ویژه نقشه برداری مغز داشته باشد . از تمامی اساتید و پژوهشگران که با حضور خود کمک به هر چه بهتر برگزارشدن این سمپوزیوم کرده اند سپاسگزاریم.