FA EN
آزمایشگاه ملی نقشه برداری مغز

کتاب شناخت و اعتیاد توسط Elsevier منتشر شد

کتاب شناخت و اعتیاد )راهنمای پژوهشگران از مکانیزم تا مداخله( که در اول اکتبر ۲۰۱۹ (مهر ۹۸) منتشر شد، یک راهنما برای محققان در زمینه‌ی پیشرفت‌های اخیر علوم اعصاب شناختی در نظریه اعتیاد، تعیین فنوتیپ، درمان‌ها و ...

کتاب شناخت و اعتیاد )راهنمای پژوهشگران از مکانیزم تا مداخله( که در اول اکتبر ۲۰۱۹ (مهر ۹۸) منتشر شد، یک راهنما برای محققان در زمینه‌ی پیشرفت‌های اخیر علوم اعصاب شناختی در نظریه اعتیاد، تعیین فنوتیپ، درمان‌ها و راهکارهای جدید چه در اعتیاد به مواد و چه در اعتیاد رفتاری فراهم می‌کند. این کتاب بر «آنچه باید بدانیم» و «چگونگی به کارگیری» اطلاعات، اولویت بندی اصول و قوانین جدید و تعیین پیشرفته‌ترین ارزیابی‌ها، و تعیین فنوتیپ و ابزارهای درمانی، متمرکز شده است؛ همچنین شامل مطالب مشروحی در زمینه‌ی اپیدمیولوژی عصبی و تصویربرداری ژنتیکی است.

این اثر زیر نظر محقق مشهور جهانی، آنتونیو وردیو گارسیا گردآوری و تالیف شده است و یک راهنمای کارآمد برای محققین علوم اعصاب شناختی و اعتیاد خواهد بود. پژوهشگران رشته‌های روانشناسی و روانپزشکی و سایر حوزه‌های مرتبط نیز می‌توانند از مطالب این کتاب بهره‌مند شوند.

برای مشاهده‌ی جزئیات بیشتر و بیوگرافی نویسنده اینجا کلیک کنید.

ارسال دیدگاه

loading
خبرنامه آزمایشگاه ملی نقشه برداری مغز

عضویت در خبرنامه

با عضویت در خبرنامه آزمایشگاه ملی نقشه برداری مغز از آخرین اخبار و رویدادها مطلع شوید.

Loading