FA EN
آزمایشگاه ملی نقشه برداری مغز

حضور آزمایشگاه ملی نقشه برداری مغز در نهمین سمپوزیوم نوروپسیکولوژی شناختی ایران (حمایت، سخنرانی و برگزاری کارگاه)

نهمین سمپوزیوم نوروپسیکولوژی شناختی ایران در تاریخ ۴، ۵ و ۶ دی ماه سال ۱۳۹۸، توسط انجمن علمی عصب روان‏‌شناسی ایران در خانه اندیشمندان علوم انسانی در تهران برگزار شد.

نهمین سمپوزیوم نوروپسیکولوژی شناختی ایران در تاریخ ۴، ۵ و ۶ دی ماه سال ۱۳۹۸، توسط انجمن علمی عصب روان‏‌شناسی ایران در خانه اندیشمندان علوم انسانی در تهران برگزار شد. از جمله محورهای تخصصی این رویداد می‌توان به هیجان، حافظه، شناخت، شخصیت، توان بخشی، خلاقیّت، زبان و تفکّر، ادراک زمان، توجه و یادگیری، اعتیاد و ... اشاره کرد. از این رو در روز اول سمپوزیوم دکتر غلامعلی حسین‌زاده، معاون پژوهش و فناوری آزمایشگاه، طی یک سخنرانی‌ به معرفی آزمایشگاه پرداختند.

آزمایشگاه ملی نقشه برداری مغز علاوه بر حمایت خود از برگزاری سمپوزیوم، با توجه به نیاز پژوهشگران حاضر در رویداد، اقدام به برگزاری کارگاه آموزشی مجموعه آزمون‌های رایانه‌ای عصب‌روان‌شناسی (CANTAB) و ارزیابی بینایی و شنیداری توجه (IVA-2) کرد. تدریس کارگاه را آقای دکتر علیرضا مرادی (عضو هیات علمی گروه روانشناسی بالینی دانشگاه خوارزمی و رییس موسسه عالی علوم شناختی) و آقای سروش لهراسبی عهده دار بودند. در این کارگاه ۴ ساعته که در تاریخ ۴ دی برگزار شد، تاریخچه‌ی آزمون‌های رایانه‌ای، آشنایی کلی با آزمون‌های CANTAB، مرور آزمون‌های DMS,RVP,MOT,SST,CGT,IED,SWM، آشنایی کلی با آزمون IVA، الگو و تفسیر آن بیان شد.

تصاویر (4)

ارسال دیدگاه

loading
خبرنامه آزمایشگاه ملی نقشه برداری مغز

عضویت در خبرنامه

با عضویت در خبرنامه آزمایشگاه ملی نقشه برداری مغز از آخرین اخبار و رویدادها مطلع شوید.

Loading